fbpx

Індивідуальні заняття на сучасній підвісній системі реабілітації.

 Для чого використовують тренажер?

У повсякденному житті людина виконує приблизно один і той же набір рухів, які потрібні для нормальної життєвої активності. В даному випадку на постійній основі задіяні одні і ті самі м'язи кожного дня. Ми здійснюємо всі дії, не замислюючись про навантаження, яке відчуває наш організм, і частіше за все, не вміємо правильно і раціонально використовувати всі інструменти свого тіла. Тому в процесі життєдіяльності в тілі людини перевантажуються одні м'язи, а інші залишаються ослабленими. Тренажер REDCORD створений для усунення даної проблеми. В процесі заняття людина задіює всі групи м'язів, і в роботу включаються найглибші і слабкі м'язи, про існування яких ми часто забуваємо або просто не знаємо.

Як це працює?

Методика спрямована на роботу з частково або повністю дезактівованими, слабкими   м'язами. Збалансовано застосовує методи нейрофізіологічних методик, нейром'язової активації і стимуляції.

Технологія роботи на тренажері REDCORD розвантажує напружені або перевантажені м'язи, управляє впливом гравітації на рухи, що дозволяє працювати зі слабкими або дезактивованими м'язами.

Активується система глибоких (локальних) м'язів, що забезпечують стабілізацію великих суглобів і хребта, з подальшим включенням поверхневих (рухових) м'язів. Відбувається перенавчання правильному стереотипу руху (реедукація).

З кожним пацієнтом проводиться діагностика м'язів, індивідуально підбираються функціональні вправи з розвантаженням ваги тіла. Дотримується принцип лікування без болю з поступовим збільшенням навантаження.

В результаті застосування методики відновлюються функції мускулатури, усуваються м'язові затиски і формується м'язовий корсет. Пацієнт вчиться активувати роботу м'язів, рухатися правильно без перевантажень опорно-рухового апарату.

Як реалізується методика?

Досягти розвантаження ваги тіла, управляти впливом гравітації на рухи допомагає спеціалізована норвезька підвісна система.

Установка REDCORD дозволяє зафіксувати пацієнта в будь-якій площині, поступово полегшувати або ускладнювати виконання рухів, тренувати сенсомоторний контроль при роботі на нестабільних підвісах.

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit