Ми відкрили ще один центр! м. Вінниця, вул. Зодчих, 5 Контакти

Адміністратор.

Відповідальна і рішуче налаштована, вона з радістю приходить на роботу. Її грамотні відповіді на питання завжди наповнені теплом усмішки. Вміє створити атмосферу домашнього тепла в центрі. Уважна до пацієнтів, чуйна до колег, кожен робочий день вміє перетворити на маленьке свято.

Адміністратор.

Ввічлива та терпляча, вона з трепетом ставитися до своєї роботи. Пацієнти цінують її за вміння зрозуміло і швидко дати відповіді на будь-які питання. Завжди зібрана, уважна до деталей. Вміє вислухати і допомогти порадою. Знаходить потрібні, привітні слова для кожного пацієнта і своїх колег.

Адміністратор.

Завжди позитивно налаштована, яскрава й емоційна. З радістю, готова братися за найскладнішу роботу.  Уміє налаштувати колектив і пацієнтів на позитивний лад. Її почуття гумору не залишає байдужими навіть самих вимогливих пацієнтів, а ії сяюча посмішка допомагає зменшити больову симптоматику.

Лікар-невролог, вертебролог, остеопат. 

Керівник і наставник всього колективу. Талановитий лікар і цікавий співрозмовник.

Освіта - вища медична. Більше 12 років практики в галузі неврології, з яких більшу частину працював в стаціонарі.

Досвідчений реабілітолог, який вкладає душу в свою роботу. Вміє знайти підхід до пацієнта. З гумором проводить свої заняття і вважає, що позитивний підхід до лікування завжди приносить стабільний результат. Відкрита, надійна і доброзичлива людина, яка вміє підняти настрій в будь-який час.

Не дивлячись на свій вік , досвідчений, квліфікований, впевнений у собі реабілітолог. Енергійний, веселий, відкритий, готовий щомиті допомагати. Жага знань і вміння використовувати їх у своїй роботі допомагають йому розвиватися і вносити щось унікальне в свої заняття.

Відданий своїй професії, реабілітолог. Намагається виконати свою роботу якнайкраще. Бажання допомогти кожному - основна ціль в його роботі. Досвідчений, цікавий, веселий, відвертий, завжди готовий до співбесіди, береться за найскладніші випадки і отримує перемогу над недугом, завдяки своїм вмінням та досвіду. 

Завжди готовий вислухати, дати пораду, допомогти. Уважний до деталей та знаходить спільну мову з кожним із пацієнтів чи то новонародженні малята, чи люди поважного віку. його методики масажу не залишать нікого байдужим.

Спеціалізація - медичний масаж, Бломберг терапія. Стаж роботи більше 7 років.

Людина, яка з ентузіазмом береться за справу. Завжди відкритий до нових знань і, з задоволенням, застосовує їх на практиці. Його весела вдача і невичерпний запас енергії нікого не залишають байдужим. Кожне заняття і сеанс масажу у Олега перетворюється на маленьке свято.

Веселий та позитивний. Фахівець своєї справи. Займається розробкою та застосуванням способів, що спрямовані на відновлення та підтримку рухових функцій у дорослих та дітей. Пацієнти цінують його за вміння підняти настрій та професіоналізм.

Усміхнена та ніжна, але впевнена і не поступається навіть чоловікам. Справжня чемпіонка! Вміє працювати, навіть з найвимогливішими клієнтами. Робота в Олімпійській збірній зробила її ще сильнішою та витривалішою. Щира, відверта, дивовижна. Знайде підхід до кожного та завоює симпатію.

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

+38 (067) 741-55-90

+38 (067) 302-17-80

+38 (068) 288-44-88

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших клієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit