fbpx

ЛОГОПЕД, ДЕФЕКТОЛОГ, КОРЕКЦІЙНИЙ ПЕДАГОГ.

ОСВІТА - повна вища освіта за спеціальністю "корекційна освіта (логопедія)", кваліфікація логопед та педагог-дефектолог (корекційний педагог).

ДОСВІД РОБОТИ - більше 10 років. КВАЛІФІКАЦІЙНА КАТЕГОРІЯ - спеціаліст 1 категорії. 

ПРОФЕСІЙНІ НАВИЧКИ:

 - діагностика та корекція мовленевих порушень;

 - логопедичні заняття з виправлення вад звуковимови, розвитку словника, корекції звукоскладової будови слів;

Лікар-невролог, вертебролог, мануальний терапевт, остеопат. 

Керівник і наставник всього колективу. Талановитий лікар і цікавий співрозмовник.

Освіта - вища медична. Більше 12 років практики в галузі неврології, з яких більшу частину працював в стаціонарі.

Відданий своїй професії, реабілітолог. Намагається виконати свою роботу якнайкраще. Бажання допомогти кожному - основна ціль в його роботі. Досвідчений, цікавий, веселий, відвертий, завжди готовий до співбесіди, береться за найскладніші випадки і отримує перемогу над недугом, завдяки своїм вмінням та досвіду. 

Досвідчений реабілітолог, який вкладає душу в свою роботу. Вміє знайти підхід до пацієнта. З гумором проводить свої заняття і вважає, що позитивний підхід до лікування завжди приносить стабільний результат. Відкрита, надійна і доброзичлива людина, яка вміє підняти настрій в будь-який час.

Не дивлячись на свій вік , досвідчений, квліфікований, впевнений у собі реабілітолог. Енергійний, веселий, відкритий, готовий щомиті допомагати. Жага знань і вміння використовувати їх у своїй роботі допомагають йому розвиватися і вносити щось унікальне в свої заняття.

Адміністратор.

Відповідальна і рішуче налаштована, вона з радістю приходить на роботу. Її грамотні відповіді на питання завжди наповнені теплом усмішки. Вміє створити атмосферу домашнього тепла в центрі. Уважна до пацієнтів, чуйна до колег, кожен робочий день вміє перетворити на маленьке свято.

Адміністратор.

Ввічлива та терпляча, вона з трепетом ставитися до своєї роботи. Пацієнти цінують її за вміння зрозуміло і швидко дати відповіді на будь-які питання. Завжди зібрана, уважна до деталей. Вміє вислухати і допомогти порадою. Знаходить потрібні, привітні слова для кожного пацієнта і своїх колег.

Адміністратор.

Завжди позитивно налаштована, яскрава й емоційна. З радістю, готова братися за найскладнішу роботу.  Уміє налаштувати колектив і пацієнтів на позитивний лад. Її почуття гумору не залишає байдужими навіть самих вимогливих пацієнтів, а ії сяюча посмішка допомагає зменшити больову симптоматику.

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit