fbpx

Хочу залишити свій відгук про Остеопатичний центр. А саме, Цюрко Артему Сергійовичу. Через падіння, у мене боліла спина при згинаннічи спробах обернутися. Прийшовши до лікаря, розказала проблему, він доступно усе пояснив та показав що я можу робити в дома аби зменшити, а з часом усунути біль і дискомфорт.  Закінчився прийом тим, що я уже не відчувала болю, а це лиш перша процедура. Я вражена. Дякую Вам за роботу. Так тримати! 

Дуже дякуємо лікарю Артему Сергійовичу, а також дівчинці на ресепшіні Світлані, які добре, чуйно, лагідно відносяться до пацієнтів! Щастя Вам і здоров'я, успіхів в роботі і житті!

Хочу висловити величезну подяку всьому дружньому колективу "Остеопатичного центру"! Окреме спасибі лікарю-Цюрко Артему Сергійовичу! У нього справді "золоті руки". Не дивлячись на мою складну хворобу, він жодного разу не відмовився працювати зі мною і завдяки його професіоналізму, я відчуваю себе чудово і насолоджуюся повнотою життя! Команда реабілітологів підібрана ідеально. Завжди душевна атмосфера і хочеться повертатися сюди знову! Всім рекомендую!

 

Артем Сергеевич и все Ваши Специалисты, СПАСИБО ВАМ за то, что вы есть! Это просто не передать словами, что чувствуешь. Это больше чем благодарность, это счастье, когда понимаешь, что в надежных руках высококласных специалистов. Это надо прочувствовать. Я всем знакомым и случайным людям советую обращаться только к Вам, потому как уверена, что, именно, здесь будет правильный диагноз и профессиональное лечение с отличным результатом. Благодарна от всей души!

Я хочу подякувати колективу Остеопатичного центру за чуйність і медичну компетентність. Я задоволена роботою масажиста Іллі та дякую лікарю Артему Сергійовичу за його допомогу у моему зверненні. Про Ваші "золоті руки" я почула від знайомих, які користуються Вашими послугами і залишаються задоволеними. Щиро Вам дякую! Здоровья вам всім!

Величезне СПАСИБІ за те, що Ви є! Я ВЖЕ не уявляю свого життя без Вас! Ваш професіоналізм вражає! Всьо чотко, організовано, якісно і професійно! Дійсно, сучасний центр з відповідною атмосферою! Дякую Вам і процвітання Остеопатичному центру!

Велика подяка чудовому фахівцу своєї справи Кунянському Анатолію за його добре серце і вмілі руки, індівідуальний підхід до пацієнта. Бажаю йому здоров'я, щастя, поваги і ще довго допомогати людям піднимаючи авторитет і популярність Остеопатичного центру своєю працею! Щиро вдячна!

Величезна подяка всьому колективу Остеопатичного центру за високий професіоналізм і допомогу людям. Прийшовши сюди з величезними проблемами, знайшла тут співчуття, розуміння і неоціненну допомогу! Відчуваю себе зараз чудово! Велике вам дякую!

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit