fbpx

Остеопатичний центр

Новий сучасний медичний центр, оснащений передовим обладнанням. Основний напрямок роботи - лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. Ми пропонуємо безопераційне лікування і мінімум медикаментозного втручання. 

Грамотні, досвідчені фахівці - головна перевага нашого центру! Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, атмосфера тепла і затишку перетворюють лікування в задоволення! Щодня ми допомагаємо десяткам людей знайти радість життя без болю! 

 

Історія створення

 
2007 рік Головний лікар клініки - Цюрко Артем Сергійович почав свою лікарську практику у відділенні неврології. Зустрічаючи в своїй роботі складні клінічні випадки доктор Цюрко усвідомлював недостатність методик, які використовувались і задавався питанням, як максимально швидко допомогти пацієнтові впоратися з його недугом і стабілізувати його стан на довгостроковий термін. Основне завдання, яке ставив перед собою молодий лікар - знайти причину захворювання і впливати на корінь проблеми, а не на симптоми хвороби.
Тривалі пошуки рішення привели його до маловідомої в Україні науці - остеопатії.

 

 2013 рік Артем Сергійович вступив в Іспанську школу остеопатії під керівництвом Антоніо Гонсалеса Фернандеса. Величезний інтерес і гостре бажання допомагати людям за короткий проміжок часу, зробили процес навчання максимально продуктивним. З першого курсу лікар почав впроваджувати нові методики в свою практику і виявив, що вони приносять відмінні результати. На жаль, традиційна медицина виявилася не готова до настільки кардинальних змін. Тоді у лікаря зародилася думка створити власну клініку, де він зможе лікувати людей за допомогою остеопатії.

 

 2014 рік Цюрко Артем Сергійович відкрив невеликий кабінет, де в приватному порядку вів прийом пацієнтів. Результати лікування були приголомшливі. Постійно навчаючись в школі остеопатії, а так само відвідуючи не менше 5-ти разів на рік спеціалізовані модулі, семінари та тренінги, лікар усвідомив, що впровадження кінезітерапії, рефлексотерапії, масажних технік стануть відмінною підспорою в досягненні лікувального ефекту. Все гостріше поставало питання про відкриття спеціалізованого центру.

 

13 жовтня 2015 року перший пацієнт переступив поріг сучасного ОСТЕОПАТИЧНОГО ЦЕНТРУ. З того дня центр не переставав розвиватися і зайняв лідируючі позиції в лікуванні захворювань хребта в місті Вінниця. Артем Сергійович зібрав команду висококласних фахівців. Безперестанку удосконалюючи свої знання, ми щодня допомагаємо десяткам людей знайти радість життя без болю!

 

  

    

 

 
Відгуки наших пацієнтів     Сертифікати і нагороди

 

 

 

Наше бачення

бути лідерами та стандартом в своїй галузі

Наша місія

покращення здоров’я та якості життя пацієнта.

Наша мета

за максимально короткий термін повернути хребет в його оптимальний стан здоров'я і навчити пацієнта підтримувати цей стан.

 

 

Принципи

Професіоналізм

Професіоналізм наших співробітників - це досвід, компетентність, прагнення до самовдосконалення і невпинна робота над собою. Кожен з наших фахівців не менше 3-х разів на рік проходить курси підвищення кваліфікації і тематичні семінари. Команда, з якою приємно працювати - це команда професіоналів. Ми з розумінням ставимося до кожного пацієнта, і використовуючи свій досвід і знання всією командою намагаємося забезпечити для клієнта високу якість послуг.

Якість та чесність

Увага до деталей, вміння швидко і грамотно підібрати схему лікування, володіння безліччю методик - ось наші головні переваги! Наша робота заснована на відкритому спілкуванні. Відсутні приховані платежі. У своїй роботі ми строго дотримуємося принципів медичної етики та лікарської таємниці.

Індивідуальний підхід

Всі заняття в нашому центрі строго індивідуальні. Для кожного клієнта розробляється особиста програма з урахуванням особливостей його звернення, потреб і зручного часу для відвідування центру. Тепла і затишна атмосфера робить перебування в нашому центрі приємним і позитивним. Після заняття клієнти можуть випити трав'яний чай і провести час в кімнаті відпочинку. Наші найменші пацієнти завжди знайдуть заняття до душі в дитячому куточку.

Сертифікати і нагороди

Як нас знайти

вул. Київська, 104

вул. Зодчих, 5

 

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit