fbpx

 Це інтенсивне тренування, призначене для всебічного зміцнення м’язів. 

Особливість вправ тренінгу полягає в імітації рухів, які ми виконуємо щодня у звичному житті, проте в прискореному темпі і з декількома повторами. Такий підхід змушує окремі групи м’язів працювати спільно, і це збільшує координацію та гнучкість. Програма ідеальноого функціонального тренування складається з вправ, які тренують глибоко розташовані м’язи-стабілізатори, більшість з яких ми не контролюємо свідомо. Ці м’язи відповідають за підтримку правильної постави і запобігають появі проблем зі спиною.

Функціональне тренування стане у пригоді людям, які значну частину дня проводять сидячи. Їх м’язовий корсет з часом слабшає, що проявляється поперековим болем та постійним дискомфортом. А також пацієнтам, які після реабілітації, коли період загострення вже далеко позаду, хочуть підтримувати своє здоров'я під контролем професійного реабілітолога.

Завдяки імітації часто виконуваних рухів, тренінг допомагає пристосуватись до щоденних випробувань та знижує ризик травмування. Крім того, швидкий темп фізичних вправ підвищує загальну продуктивність організму і покращує кровообіг.

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit