fbpx

Сеанси лікувального і профілактичного масажу

За принципом дії лікувальний масаж схожий на класичний розслабляючий - він теж розганяє кров, усуває м'язові затиски, покращує кровообіг і лімфоток. Основна відмінність в тому, що класичний масаж впливає лише на шкіру і м'язи, тоді як лікувальний працює глибше, зачіпаючи кровоносну, нервову і лімфатичну системи, внутрішні органи. Тому сеанси лікувального масажу може проводити тільки фахівець.

Масаж спини - унікальний метод комплексної терапії захворювань опорно-рухового апарату, при якому виробляється вплив на область хребта і розташованих поруч м'язів. Масаж спини незамінний при травмах, остеохондрозі хребта, м'язових спазмах, сколіозі, невралгіях і навіть гіпертонічної хворобі. Фізіотерапевти дуже цінують масаж спини за його здатність посилювати циркуляцію крові, покращувати шкірне дихання, знімати застій в м'язових тканинах, відновлювати пошкоджені тканини, знімати набряклість, стабілізувати функцію внутрішніх органів.

Відновлення нормального лімфотоку надає загальну детоксикаційну дію, покращуючи доступ поживних речовин до міжхребцевих дисків. Дуже помітний ефект масажу спини - зменшення або ліквідація болю в спині, відновлення провідності нервових волокон, усунення атрофії м'язів і контрактур.

Головні болі напруги - одні з найпоширеніших головних болів. Часто їх причиною стає стрес і нестача сну. Ряд досліджень підтверджують, що за допомогою лікувального масажу голови і шийно-комірцевої зони можна знизити частоту і інтенсивність головних болів, значно поліпшити якість сну і збільшити тривалість фаз глибокого сну, під час яких відновлюється організм.

Масаж   - чудовий засіб для поліпшення загального стану, профілактичної боротьби з впливом на організм шкідливих факторів навколишнього середовища.    

Лікувальний масаж - активна  методика, підходить таке далеко не всім. Звичайно, лікування взагалі рідко буває приємним, але якщо під час сеансу ви ледве терпите біль і дуже сильно напружені, користі від процедури буде небагато. Лікування не повинно бути тортурами. Якщо ж, незважаючи на можливі больові відчуття, ви можете розслабитися, методика вам підходить. Не соромтеся говорити доктору, якщо вас щось бентежить або заподіює дискомфорт. Хороший фахівець завжди це врахує. А ось якщо вас не чують, це серйозний привід задуматися про зміну лікаря.

 

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit