fbpx

Дітям

Лікар-остеопат допоможе усунути наслідки післяпологових травм, знайти причини зниження апетиту і порушень травлення, реабілітолог допоможе запобігти викривленню хребта у підлітків, порушення ходи і багато іншого.

 

 

Дорослим

Прийом у лікаря-остеопата допомагає запустити нормальну роботу всього організму людини, як єдиного цілого. Курс занять кінезітерапією навчить пацієнта правильним рухам і допоможе знизити ризик травм. Сеанс масажу зніме больові відчуття.

 

Літнім людям

Лікар-остеопат може скорегувати порушення рухливості суглобів, мінімізувати наслідки дегенеративних захворювань кістково-м'язової, нервової та інших систем, поліпшити самопочуття і сон.

 

 

Вагітним

Остеопат може спостерігати пацієнтку спільно з акушером-гінекологом. Остеопатичний вплив допоможе зняти навантаження з хребта, збалансувати всі системи організму і виносити здорового малюка. Допоможе в післяпологовому відновленні.

 

Спортсменам

Остеопатія для спортсменів ефективно допомагає максимально відновитися після різних за ступенем тяжкості травм і сильних фізичних навантажень. Своєчасна корекція змін дозволить уникнути в подальшому серйозних ускладнень, затяжний реабілітації та хронізації патологічних процесів в органах.

 

Тим, хто піклується про своє здоров'я

Комплексно впливаючи на всі системи організму, лікар-остеопат відновлює нормальну роботу всіх функцій. Регулярні відвідування занять кінезітерапії і сеансів масажу допоможуть зберегти бадьорість і наповнять енергією, нормалізують роботу нервової системи, поліпшать сон, а так само знизять ризик захворювань кістково-м'язової системи.

 

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit