fbpx

Лікування правильними ритмічними рухами за допомогою досвідченого реабілітолога.

 

Бломберг-терапія ритмічними рухами - методика, заснована на природних ритмічних дитячих рухах , які були пристосовані для дітей і дорослих.

 

При народженні дитина вчиться відчувати своє тіло. Спочатку йде формування відчуття свого тіла, далі розвиток відчуттів (зір, слух, дотик і т.д.). Рефлекси є неврологічної базою для рухового та інтелектуального розвитку. Протягом першого року життя більшість дитячих рефлексів повинні згаснути або інтегруватися в більш складні форми діяльності, тоді людина робить дії усвідомлено, а не рефлекторно. Але буває так, що деякі рефлекси не згасає, або згасають частково. Збережені примітивні рефлекси перевантажують мозок, викликаючи труднощі в соціальному та освітньому житті.

 

Бломберг терапія за допомогою ритмічних рухів тіла надає стимуляцію через чутливі рецептори, які впливають на різні відділи головного мозку. Стимуляція йде від однієї півкулі до іншої через ритмічні рухи тіла. За допомогою ритмічних рухів шикуються несформовані нейронні зв'язки або відновлюються пошкоджені нейронні зв'язки, інтегруються рефлекси.

 Основні симптоми, при яких показана бломберг терапія:

 

  1. Рефлекс паралічу при страху: погана реакція на стрес, підвищена тривожність, сприйняття навколишнього середовища як агресивного, швидке виснаження, складності адаптації до нових умов, емоційні перепади, страх гучних звуків / яскравого світла / дотиків, нав'язливі симптоми, спалахи люті , агресії, важко дається дивитися в очі і так далі. 
  1. Рефлекс Моро: гіперчутливість до світла, до звуків, до дотиків, складність при проголошенні глибоких звуків, заїкання і так далі. 
  1. Лабіринтовий тонічний рефлекс: заколисування в транспорті, складно закрутити лампочку, труднощі з підніманням або опусканням голови, згорблена постава, обертає ноги навколо стільця, погана зорово-моторна координація, ходьба на носочках і так далі. 
  1. Рефлекс Ландау: незграбність в ногах, ускладнене взаємодія між верхньою і нижньою частинами тулуба і так далі   
  1. Симетричний шийний тонічний рефлекс: порушення розвитку правильної постави тіла, важко сидіти за столом, слабкість рук, труднощі зі стійкою концентрацією уваги, недостатня координація рука-око, погане сприйняття простору, глибини, нездатність зайняти зручне положення тіла, необхідність постійно соватися, крутитися. 
  1. Асиметричний шийний тонічний рефлекс: складність управління велосипедом, порушення або затримка читання і письма, проблеми з математикою, сильний тиск при письмі, при добре поставленої мові порушено виклад думок на паперові і так далі. 
  1. Спинний рефлекс Галана: слабкість нижньої частини тіла, незграбність, рухливість, гіперактивність, енурез, дискомфорт від одягу, ременів, зіткнення спини зі стільцем доставляє неприємні відчуття і так далі. 
  1. Долонний рефлекс, хапальний рефлекс, рефлекс витягнутих рук: проблеми з дрібною моторикою, при промові «каша в роті», проблема з зав'язуванням шнурків і так далі.

Лікування захворювань хребта, неврологічних захворювань, а також  реабілітація після травм і операцій. 

Наші контакти

вул. Київська, 104

+38 (067) 741-55-90 

вул. Зодчих, 5

+38 (067) 302-17-80

  

Ми відновлюємо здоров′я із задоволенням для нас та наших пацієнтів!

Ліцензія №

АЕ 638943

Розробка сайту: 

студія Webhit